==*==Psim okiem +++++ Kocie sprawy ==*==

Wszystko o psiutkach kotkach i ogółem o zwierzakach słów kilka

Ogłoszenie

Uwaga! Zmiany w regulaminie! [17.10.07]



Reklama:

www.schroniskobydgoszcz.fora.pl
www.mypets.fora.pl

#1 2007-08-20 21:45:37

Domcia

Psi spec (admin)

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Kundel, Pudel czy rasowy....

Dylemat i wasze opinie dotyczące mądrości psów. Dla ludzi psy są podzielone: Pudle są mądre, kundelki wierne, małe to nic nie warte a duże to agresywne. Nie p[odzelają jednak tej uwagi w najmniejszym stopniu ludzie rozeznani. Możei kundelki i pudle są mądrymi psami, ale nic z tego nie wynika. Ważne jest wychowanie psa. I tak sądzą ludzie w moim otoczzeniu. Zapraszam do debaty!

Offline

 

#2 2007-08-24 10:50:16

Baseball

Mordka moderka >♥<

Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

Tak ważne jest wychowanie psa
najpierw jest głupi pies
potem się go uczy no i wychowuje
i jest lepiej ale pies nigdy nie będzie mądrzejszy od człowieka lub kota


______________________

każde zwierze jest ważne

Offline

 

#3 2007-08-26 15:12:39

Domcia

Psi spec (admin)

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

Nom z tym kotem to nie wiadomo - mądrzejszy ale pod jakim kątem? Pies uczy się szybciej, jest wierny i wiele psów ma odwagę większą niż najodważniejszy człowiek. To też jest godne podziwu, prawda?

Offline

 

#4 2007-08-28 09:21:53

Baseball

Mordka moderka >♥<

Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

taaa
nie wszystkie psy są odważne może i pies wydaje się odważny ale gdzieś tam w głębi się boi
i tak i tak najszybciej uczy się małpa
a najmądrzejsze zwierzęta są dwa delfin i kot


______________________

każde zwierze jest ważne

Offline

 

#5 2007-10-10 20:18:48

Delfinka

Zarejestruj się!

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

Przyglądam się temu wątkowi i widzę wyraźną sprzeczkę. Ale przyznam rację adminowi. No może i faktycznie nie każdy pies jest odważny, ale potrafi z tym walczyć. Stanie się odważny za miłość którą mu dajemy. Koty też są fajne, ale nie słyszałam o szkoleniu kotów a jeśli są to bardzo przepraszam. Lecz nie są rozpowszechnione, bo koty nie są dobre w nauce ,,sztuczek'' i nie jest tak wielki. Ale i tak nie można przekonywać ludzi który jest lepszy!!!

 

#6 2007-10-11 16:42:18

Baseball

Mordka moderka >♥<

Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

Delfinka napisał:

Przyglądam się temu wątkowi i widzę wyraźną sprzeczkę. Ale przyznam rację adminowi. No może i faktycznie nie każdy pies jest odważny, ale potrafi z tym walczyć. Stanie się odważny za miłość którą mu dajemy. Koty też są fajne, ale nie słyszałam o szkoleniu kotów a jeśli są to bardzo przepraszam. Lecz nie są rozpowszechnione, bo koty nie są dobre w nauce ,,sztuczek'' i nie jest tak wielki. Ale i tak nie można przekonywać ludzi który jest lepszy!!!

Dziękuje za wypowiedź
Szkolenia kotów są, ja obecnie uczę mojego kota i zna już 2 sztuczki tylko narazie się wstydzi
Ogółem koty to mądre stworzenia.
Może widzisz sprzeczkę dlatego że ja lubię psy i koty a mrs. adminka tylko psy i uważa że one to świętość

PS. Prosiłabym o zarejestrowanie się!


______________________

każde zwierze jest ważne

Offline

 

#7 2007-10-17 18:04:38

Domcia

Psi spec (admin)

Zarejestrowany: 2007-07-25
Posty: 30
Punktów :   

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

O nie moja droga...

Sama zobacz co napisałam kiedyś. nie lubię aż tak kotów, a psy to nie świetność. Ale i psy i koty mają wady i droga Paulo ty uważasz natomiast, że koty są mądre a psy głupie. Mam nadzieję, że spór się skończy, bo inaczej usuwamy temat. Każdy zwierzak ma wady i każdy ma zalety. Nie ma podziału lepsze/gorsze.

Dziękuję za wypowiedź koleżankę i dziękuję za potwierdzenie moego zdania. czywiście przychylam się do wypowiedzi.

Natomiast Samisię (Paulę) uprzedzxam o minusiku za potwierdzenie zdania Delfinki i sprzeczność tego. Piszesz, że ja twierdzę iż psy są uważane za ,,świętość" a ty na siłę przekonujesz nas, że kot jest najmądrzejszy.

Offline

 

#8 2009-11-28 21:27:27

lolcia

Zarejestruj się!

Re: Kundel, Pudel czy rasowy....

Domcia napisał:

O nie moja droga...

Sama zobacz co napisałam kiedyś. nie lubię aż tak kotów, a psy to nie świetność. Ale i psy i koty mają wady i droga Paulo ty uważasz natomiast, że koty są mądre a psy głupie. Mam nadzieję, że spór się skończy, bo inaczej usuwamy temat. Każdy zwierzak ma wady i każdy ma zalety. Nie ma podziału lepsze/gorsze.

Dziękuję za wypowiedź koleżankę i dziękuję za potwierdzenie moego zdania. czywiście przychylam się do wypowiedzi.

Natomiast Samisię (Paulę) uprzedzxam o minusiku za potwierdzenie zdania Delfinki i sprzeczność tego. Piszesz, że ja twierdzę iż psy są uważane za ,,świętość" a ty na siłę przekonujesz nas, że kot jest najmądrzejszy.

Pies jest mądrzejszy od głupiego kota kot nie ma  6 zmysłów ma 5
kot nie będzie mądrzejszy od psa nigdy w życiu Baseball czy ty masz coś w mózgu ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.c47.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.se-java.pun.pl www.bangbangbang.pun.pl www.kurpie.pun.pl